WestNews.com.ua

Оптом дешевше: франківський ринок пропонує найкращі ціни на овочі та фрукти

11.12.2019, 19:19  |  Автор:   Менів Андрій

Зараз найкраща пора поновити запаси картоплі, цибулі, моркви, капусти та буряку, аби вистачило на всю зиму. А найвигідніше їх закупити на оптовому ринку, що на території Центрального ринку Івано-Франківська.

На Центральному ринку працює популярний в Івано-Франківську оптовий ринок, де овочі та фрукти від українських сільгоспвиробників продають невеликими об’ємами за значно нижчою ціною. До прикладу, на кожному кілограмі картоплі можна зекономити до 3 гривень. А на яблуках – й всі шість. Адже великі та красиві яблука сорту «Персик» чи «Голден» тут продають по 18 гривень, що вже на кілька гривень дешевше, ніж у супермаркетах, пише Центральний ринок.

«Якщо берете ящик, то даємо по 12 гривень. Трохи менші можна й по 10 продати. У ящику приблизно 20 кілограм, тож вистачить на всю зиму. Дехто й по два бере. Важливо також подумати про зберігання продуктів. Аби вони не псувалися, їх варто тримати у прохолодному місці», – розповідає продавчиня Наталя.

Вигідно брати оптом й картоплю, моркву, буряк, цибулю. І грудень для цього найкраща пора – адже зазвичай наприкінці січня ціна на ці овочі зростає вдвічі. Причина проста – місцеві виробники, здебільшого, не мають сховищ для тривалого зберігання. Тому намагаються продати товар швидше. А вже наприкінці зими овочі та фрукти привозять з інших областей та з-за кордону, що й впливає на їхню вартість.

До слова, якщо вам не треба аж сітку моркви, де приблизно 15-20 кілограм, то аби не переплачувати, дочекайтесь такого ж як ви покупця. Зазвичай, у таких випадках продавці охоче «ділять» сітку овочів на двох, а ціна все одно оптова.

«Зараз покупці найчастіше оптом беруть цибулю, картоплю, капусту та моркву. Бо їх за зиму йде багато та й їдять у кожній хаті. Звичайно, у час підготовки консервацій популярними стають помідори, огірки та перець. В останні роки багато клієнтів беруть вже пошатковану капусту для квашення. Ми спеціально капусту чистимо і перед покупцем вже шаткуємо. Раніше такої послуги ми не надавали, треба було вдома самостійно цілий день над шатківницею стояти. А тепер спеціальний пристрій за кілька хвилин нарізає, а господині залишається лише посолити, додати моркви та приправ – так залишається значно менше клопотів», – розповідає продавець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Центральному ринку заявили про залякування та погрози

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X