Оскарженню не підлягає: суд заарештував дві земельні ділянки та автівку екс-мера Калуша

Апеляційний суд Києва заарештував дві земельні ділянки і автомобіль міністра енергетики та вугільної промисловості Ігора Насалика.

Суд ухвалив рішення за клопотанням бізнесмена, президента футбольного клубу “Карпати” Петра Димінського.

Про це йдеться в матеріалах суду інформує WestNews з посиланням на “Українській новини”.

Раніше Димінський звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за договором позики від 10 липня в розмірі 1,2 млн доларів і 3% річних в розмірі 2,7 млн ​​гривень.

2 жовтня представник Димінського подав чергову заяву про забезпечення позову, в якому просив накласти арешт на земельні ділянки площею 0,12 і 0,037 га в Київській області і автомобіль Mercedes-Benz S500L 4MATIC 2015 року випуску.

3 листопада Печерський районний суд відмовив у задоволенні заяви. У зв’язку з цим Димінський подав апеляцію на дане рішення.

Апеляційний суд визнав обґрунтованим припущення представника бізнесмена, що Насалик може продати земельні ділянки та автомобіль, що може ускладнити виплату позики в разі прийняття позитивного для Димінського рішення.

Суд задовольнив скаргу Димінського і заарештував 2 земділянки і автомобіль Насалика. Рішення оскарженню не підлягає.

До слова, екс-мер Калуша задекларував 700 тисяч, які “позичав дружині”. Як йдеться у декларації-2016, Насалик позичав дружині Гюзель Насалик поворотну безпроцентну фінансову допомогу, а тепер вона повернула кошти. Раніше повідомлялося, що міністр енергетики та вуглепрому у банку тримає 6 687 доларів, а “під матрацом” 890 тисяч доларів, 240 тис. євро і 4,7 млн грн.  Також відомо, що у 2015 році Насалик пожертвував “Блоку Петра Порошенка” 1 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп хоче звільнення екс-мера Калуша Ігора Насалика із займаної тепер посади

Загрузка...

Comments are closed.