WestNews.com.ua

Особливості вступної кампанії 2020 року: як проходитимуть творчі конкурси та іспити

28.07.2020, 20:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Зважаючи на прогноз розвитку епідеміологічної ситуації в країні, Міністерство освіти і науки України внесло зміни до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти 2020 року.

Про те, як саме відбуватиметься “Вступ-2020” інформує WestNews з посиланням на “МОН“.

Для цьогорічних вступників на освітні ступні “Бакалавр” та “Магістр” реєстрації електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня.

Сам прийом заяв та документів на освітній рівень “Бакалавр” триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти. Для вступників на рівень “Магістр” прийом заяв та документів триватиме з 5 по 22 серпня.

Також, МОН повідомили, що 29-30 липня вступники матимуть можливість створити тестовий електронний кабінет на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/ та подати через нього заяви на вступ. Тестування триватиме з 10:00 29 липня до 22:00 30 липня 2020 року.

Саме тестування має на меті перевірити роботу ЄДЕБО під час пікових навантажень, які припадають зазвичай на перший та останній день реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, а також дати можливість вступникам ознайомитись з інтерфейсом системи.

Однак, по закінченню тестування всі внесені заяви будуть видалені із системи. Логін і пароль на тестовий електронний кабінет також не будуть працювати.

Офіційна реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня з 10:00.

Детальніше про умови вступу до ВНЗ дивіться у інфографіці Міністерства освіти та науки:

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЗ оновила списки країн “червоної” та “зеленої” зон: що саме змінилося

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X