WestNews.com.ua

ОТГ Прикарпаття ініціюють будівництво нових веломаршрутів

30.09.2020, 17:40  |  Автор:   Хромей Зоряна

У Ямницькій ОТГ розробляють інноваційний проєкт #ВелоГаличина. Ініціатива передбачатиме розвиток туризму шляхом будівництва нових веломаршрутів, спорудження станцій для підзарядки електровелосипедів, створення системи навігації та спеціалізованих інтерактивних додатків для смартфонів.

Такі маршрути з’єднуватимуть Галицьку, Івано-франківську, Єзупільську, Угринівську та Ямницьку об’єднані територіальні громади.

Про це повідомив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук, інформують у пресслужбі організації.

«У Ямниці провели зустріч з питань написання та впровадження проєкту. Участь в заході взяли представники місцевої ОТГ, Івано-Франківської міської ради, Асоціації велосипедистів України. Наша агенція також долучилась до розробки ініціативи. Спільними зусиллями хочемо впровадити сталу мобільність в ОТГ області. Насамперед, шляхом створення недорогої та здорової альтернативи – туристичних веломаршрутів», – зазначив Ігор Мельничук.

У межах проекту закуплять велосипеди для органів місцевого самоврядування, організують велошколу для молоді з громад, а також планують організовувати велоквести та навіть міжнародні велопробіги.

Шляхом будівництва велосипедної інфраструктури хочуть з’єднати Івано-Франківську та Галицьку ОТГ.

Всі ж інші громади підтримали ініціативу та також долучились до розробки амбітного проєкту.

До слова, проект претендуватиме на бюджетну підтримку Європейського Союзу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Старобогородчанській громаді завершили один із проектів бюджету участі: село отримало спортивний майданчик

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X