ОТГ Прикарпаття очима молоді: студенти презентували ідеї покращення життя в громадах. ФОТО

11.06.2018, 14:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews, факультет архітектури, будівництва та дизайну Університету Короля Данила розпочав співпрацю з Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування.

Кожного студента  закріпили за певною громадою, яка висловила свої побажання до архітектури. Це практичне завдання для студента, а для громади – певний результат. Практиканти мали створити ескізний варіант. Якщо громада буде зацікавлена це будуть втілювати у життя.

“Студенти зможуть проявити свій потенціал. Ми маємо відходити від стереотипів. Факультет архітектори шукатиме родзинку для кожної ОТГ” – розповів Михайло Косьмій, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Приватного вищого навчального закладу Університету Короля Данила.

То ж сьогодні, 11 червня, в університеті Короля Данила відбулася презентація проектних ідей.

Марія Баран, радник з муніципальних послуг Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, розповіла, що після підписання угоди, запропонували громадам подати ідеї, як би вони хотіли покращити ландшафт та архітектуру місцевості. Відгукнулися 12 громад.

Під час звітної конференції студенти представили 8 проектів. Оцінюватимуть їх роботи голови ОТГ Прикарпаття.

“Наш університет готовий втілювати нові проект разом з молодими людьми. Я хочу, щоб кожен тут презентований проект, був втілений у життя, – зазначив Олег Андрухів, проректор Університету Короля Данила.

Подібні конкурси – це потужна можливість для студентів, адже це дозволить їм конкурувати на ринку праці. До того ж, це ще й шанс отримати добре оплачувану роботу.

“Студенти працювали над проектами місяць. Вони виїжджали на місця і там створювали свої ідеї”, – Михайло Косьмій, декан факультету.

“З вересня ми приділятимемо увагу кожній громаді, яка хоче співпрацювати з студентами”, додає Марія Баран.

Фрунза Назар розробляв ескіз для Рожнівської ОТГ Косівського району. Його завданням було створити облаштування місць відпочинку в парковій зоні села Кобаки. Голова громади залишився задоволеним даним проектом і сприйняв ідею на “ура”.

Над ескізом для Дзвиняцької громади працювали студенти Олійник Христина та Ференц Олег. Вони подали ідею облаштувати реакраційно-відпочинкові зони на території дендропарку в селі Дзвиняч. Голова ОТГ був вражений проектом та подякував університету за те, що є можливість залучити студентів до благоустрою громади.

Підготувала Тетяна КУЛІКОВСЬКА

До слова, на Прикарпатті утворили ще одну ОТГ.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ставка на молодь дозволить громаді створити рушійну силу”, – Тирон про Космацьку ОТГ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

11.06.2018, 14:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X