WestNews.com.ua

Отруєння на весіллі на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 28 осіб. ВІДЕО

10.05.2019, 8:41  |  Автор:   Менів Андрій

Як уже повідомляв WestNews, на Прикарпатті зареєстрований груповий осередок гострої кишкової інфекції в готельно-ресторанному комплексі “Вербіж”, який розташований в Коломийському районі.

Станом на 14:00 9 травня в Коломийській районній інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 28 осіб, в т.ч. 2 дитини до 15 років.

Попередній діагноз «гострий гастроентероколіт» – 4 особи, «гострий ентероколіт» – 18 осіб. Форми перебігу хвороби середньої важкості.

 

В ході епідрозслідування встановлено про те, що особи 4 травня перебували на весіллі (всього було 240 чол.) та вживали їжу. Основна причина спалаху – встановлюється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стали відомі подробиці та наслідки отруєння газом в надвірнянській школі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X