WestNews.com.ua

Отруєння у Коломиї на “Леоні”: кількість хворих збільшилася

27.09.2020, 15:50  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав WestNews, 23 вересня у Коломиї виявили груповий осередок гострої кишкової інфекції в їдальні ТОВ «Фабрика їжі» на заводі ТзОВ «Леоні». Станом на 18:00 26 вересня захворіло 188 (за добу – 7) осіб, з них госпіталізовано до лікувальних закладів 58 (за добу – 2) осіб, перебувають на амбулаторному лікуванні 130 (за добу – 5) осіб.

Про це повідомляє WestNews із посиланням на Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Хворі проживають у 37 населених пунктах Коломийського, Снятинського, Надвірнянського, Городенківського, Тлумацького та Косівського районів.

Форми перебігу хвороби: – легкої – 125 осіб; – середньої важкості – 63 особи.

Діагноз попередній: харчова токсикоінфекція – 77 особи; харчове отруєння – 4, гострий гастроентероколіт – 79, гастроентероколіт – 5, сальмонельоз – 2, гострий ентероколіт – 8, гостра кишкова інфекція – 13.

Основна причина спалаху та обставини захворювання встановлюються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Обласна прокуратура контролює хід розслідування масового отруєння на заводі «Леоні»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X