WestNews.com.ua

Озеленення Івано-Франківська: що зроблено та найближчі плани. ФОТО

21.05.2019, 9:26  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 21 травня, відбулося засідання оперативної наради в міського голово Івано-Франківська. Зокрема, під час оперативки розглянули питання про хід проведення робіт з озеленення міста, інформує WestNews.

«З березня місяця висаджено 33 тисячі кущів на площі 310 тис кв та 100 ваз на території міста. Паралельно висаджено 8 тис кущів туї, ялівця, тощо. Вже також почали висаджувати літні квіти, зокрема, бегонія, петунія, тощо. Окрім того, замінили на нові 120 вазонів по місту, а також в сквері на Валах. Щоденно здійснюємо підживлення та поливку», – розповів Ярослав Дарвай – директор ПрАТ «Зелене господарство».

«В цьому ми вже висадили 194 дерева, а також три тисячі кущів. Ми оновили сквер Вали, а також новий двір на Вовчинецькій 198-200, біля церкви на Каскаді. Окрім того, продовжуємо висаджувати живоплоти – 3,5 тис кущів. Фактично ми формуємо живоплоти по всій вулиці Набережна та інших місцях», – наголосив Михайло Смушак – директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою. За його словами, в департаменті існує карта молодих дерев, яка постійно поповнюється.

«Проводимо також обрізку дерев. Вже обрізано 242 дерева, а ще 170 – викорчувано, а на їх місця висаджуємо нові», – наголосив головний комунальник міста.

«Цього року ми хочемо озеленення клумб на вулиці Шевченка, а також озеленення навколо міського озера, зокрема, зі сторони вулиці Мазепи. З осені хочемо зробити алею з магнолій, а також будемо продовжувати садити дерева», – додав Смушак.

«Озеленення дуже важливо, тому потрібно максимально робити цю роботу. Ну і вчасно обрізати дерева, враховуючи на погоду. Тому повинні бути готові реагувати», – резюмував міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фірма з податковим боргом отримає 3 млн грн на озеленення Франківська

21.05.2019, 9:26  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X