WestNews.com.ua

П’ять осіб померли за добу з підозрою на коронавірус в Івано-Франківську

03.06.2020, 16:33  |  Автор:   Менів Андрій

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про ситуацію із поширення коронавірусної хвороби станом на 3 червня.

«Маємо погані новини. П’ять осіб померли за добу з підозрою на коронавірус в Івано-Франківську. Це, зокрема, одна особа в ЦКЛ №1, жінка 75 років, двоє осіб – в ЦМКЛ, чоловіки 60 та 71 роки. Один також помер в нашому обласному легеневому диспансері на вулиці Франка, а також – один летальний випадок у франківця є в інфекційній лікарні. П’ять випадків – це багато», – розповів мер під час традиційного ефіру в мережі Facebook.

«Кількість пацієнтів, які поступають, вона є незмінна – в середньому 10-12 пацієнтів щодня. Але дуже багато випадків важких. В основному – це старше покоління. Тому маємо зараз вже офіційно 441 вже підтверджений випадок коронавірусу в Івано-Франківську. Буквально з добу минулу ми маємо п’ять осіб, яким підтвердили коронавірус.

37 летальний випадків підтверджено, ще по п’ятьох особах будемо мати інформацію. У них були прижиттєві позитивні результати ПЛР-реакцій, тому очікуємо – посмертні. На жаль, велика трагедія, а це означає, що ми повинні були обачними та обережними. Щоб ми десь не попали в той перелік областей, де навпаки обмежується», – наголосив Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті виявили понад 20 нових випадків COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X