WestNews.com.ua

“Пафос проти гумору”: Вакарчук звернувся до Зеленського і Порошенка через дебати. ВІДЕО

06.04.2019, 10:09  |  Автор:   Власенко Власта

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук висловив невдоволення у зв’язку з, на його думку, відсутністю змісту у передвиборних кампаніях кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Про це Вакарчук заявив у своєму відеозверненні.

Вакарчука обурило те, що кандидати у президенти вирішують, будуть дебати чи не будуть, де вони відбудуться та хто їх буде модерувати.

«Хіба це ті речі, які справді дозволять нам зробити усвідомлений вибір?», — сказав він.

«І так відбувається протягом всієї президентської кампанії: зміст підміняється формою. Йде постійне змагання кольорів і слоганів. Пафос проти гумору. Білборди проти Інстаграму. Молебень проти серіалу. Я, як виборець, хотів би знати відповіді на запитання, як той чи інший кандидат в Президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права», — наголосив Вакарчук.

Співак перерахував ті питання, які, на його думку, кандидатам слід піднімати перед другим туром виборів.

«Яка програма реформування судової системи? Як вони збираються повертати додому наших військовополонених та політичних в’язнів, які перебувають зараз в російських тюрмах? Яким чином вони збираються повертати окуповані Крим, Донбас?… Я хотів би знати це!», — сказав Вакарчук.

Він закликав виборців не дати підмінити зміст — формою.

«Вимагайте в кандидатів в президенти конкретні відповіді на запитання, якою вони бачать Україну через 5 років?», — підкреслив співак.


Нагадаємо:

Володимир Зеленський погодився на дебати з Петром Порошенком, та тільки на стадіоні «Олімпійський» у Києві.

Зеленський дав Порошенкові 24 години на роздуми. І за 9 годин Порошенко погодився на дебати.

У свою чергу, національний спорткомплекс «Олімпійський» заявив, що не отримував заяву щодо проведення дебатів між кандидатами, на які годиною раніше запросив Порошенка Володимир Зеленський.

Володими Зеленський запропонував екс-кандидату у президенти Юлії Тимошенко стати “гарантом чесних правил” на його дебатах із Петром Порошенком. Однак лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко не вестиме дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Пізніше у штабі Порошенка заявили, що він буде чекати Зеленського зранку 5 квітня для здачі аналізів, у тому числі на вживання алкоголю і наркотиків на НСК “Олімпійський”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аналізи у Зеленського брав колишній учасник кулінарного шоу та актор зі «Сватів». ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X