WestNews.com.ua

Партії отримають майже півмільярда компенсації за рекламу на виборах

17.09.2019, 15:40  |  Автор:   Хромей Зоряна

Законопроектом Офісу президента № 1029, покликаним перезавантажити НАЗК, пропонується зменшити обсяги державного фінансування парламентських партій та скасувати фінансування для позапарламентських партій.

Профільні громадські організації пропонують розглянути питання про державне фінансування в рамках іншого законопроекту. У ньому експерти пропонують розглянути не лише питання розміру державного фінансування, а й визначити, на що його витрачати заборонено. Крім цього, пропонується посилити відповідальність за порушення норм щодо державного та приватного фінансування партій та спростити процедуру здійснення внеску на користь партій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кадрова чистка: на Калущині також звільнили голову РДА. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X