WestNews.com.ua

На Прикарпатті з’явиться ще одна ОТГ

26.06.2019, 7:21  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Пасічнянська ОТГ Надвірнянського району отримала позитивний висновок від Івано-Франківської ОДА та перебуває на стадії завершення, пише West News.

В Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування повідомили, що до її складу мають увійти селище Битків, Пасічнянська сільська рада (з селами Пасічна, Букове, Постоята, Соколовиця) та Пнівська
сільська рада (з селами Пнів, Білозорина, Мозолівка).

Ще одна об’єднана територіальна громада з’являється на карті ОТГ Прикарпаття. Чисельна громада з достатнім економічним потенціалом і компактною територією, а також з амбіціями бути ядром більшої у майбутньому громади, яка на сьогоднішньому етапі об’єднує 1 селищну та дві сільських ради, а в майбутньому також обєднає Зелену і Бистрицю. Як експертне середовище, вітаємо процес укрупнення громад і зростання спроможності ОТГ, – зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки U-LEAD, Руслан Панасюк.

До слова, громада налічуватиме 17 тисяч мешканців, а також близько 100 мільйонів прогнозованого обсягу бюджету (виходячи з даних 2019 року), з яких трохи більше п’ятої частини складатимуть власні надходження ОТГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіло чоловіка, який загинув на зробітках, повернули рідним на Прикарпатті. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X