WestNews.com.ua

«Паспортний сервіс» відновив видачу біометричних паспортів

02.05.2019, 11:13  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Від сьогодні, 2 травня, в Україні відновили роботу центри “Паспортний сервіс”.

Вони не працювали від 27 квітня, інформує WestNews з посиланням на УНІАН.

У Державному підприємстві “Документ” уточнили: оформлення та видача закордонних паспортів, ID-карток, посвідок на тимчасове та постійне проживання були призупинені через технічні причини. “Документ” проводив роботи з технічного обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання міграційної служби.

З 1 липня вартість послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон зросте.

Відповідно до внесених змін, нові суми адміністративного збору складатимуть: • при оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) — 345 гривень (раніше 279 грн); • при оформленні ID-картки (до 10 робочих днів) — 471 гривню (раніше 366 грн); • при оформленні закордонного паспорта (до 20 робочих днів) — 682 гривень (раніше 557,32 грн); • при оформленні закордонного паспорта (до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав*) — 1034 гривні (раніше 810,32 грн).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні призупиняють видачу закордонних паспортів та ID-карто

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X