WestNews.com.ua

Патрульна поліція нагородила чоловіка, який врятував самогубцю

01.10.2020, 16:00  |  Автор:   Провальна Наталія

Патрульна поліція нагородила чоловіка, який врятував самогубцю. Про це повідомляють WestNews з посиланням на патрульну поліцію Івано-Франківської області.

Перехожий, Андрій Зіновійович з’явився в потрібному місці в потрібний час. Чоловік став очевидцем того, як самогубця зіскочила з мосту в ріку та невагаючись, кинувся рятувати жінку.

Герой витягнув потерпілу на берег та підтримував її до приїзду швидкої, рятувальників і поліцейських.

“Я відпочивав з другом на березі ріки, як раптом помітив невідому, яка стрибнула з мосту донизу. Одразу ж кинувся до неї та витягнув з води на сушу, а мій товариш викликав відповідні служби. Гадаю на моєму місці так вчинив би кожен”,- поділився пережитим Андрій Зіновійович.

Керівники патрульної поліції подякою та пам’ятними сувенірами відзначили мужній вчинок чоловіка, адже порятунок життя – гідне найвищої похвали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X