WestNews.com.ua

«Патрульна поліція, яку ви не бачите»: непублічна частина роботи поліцейських

27.09.2020, 11:55  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

У Патрульній поліції Івано-Франківська започаткували нестандартну ініціативу «Патрульна поліція, яку ви не бачите». Вона покликана показати роботу, якої пересічні мешканці не бачать, а також познайомити з людьми, які її роблять, пише West News.

На сторінці у соцмережах поліцейські щотижня публікуватимуть інформацію про роботу одного з підрозділів та його працівників. Стартувало «знайомство» з відділу адміністративної практики управління патрульної поліції.

«Поліцейські адмінпрактики розпочинають свій робочий день о 9 ранку і завершують його о 18 годині. До їхніх обов’язків входить і прийом громадян, і видача довідок в межах компетенції патрульної поліції, і повернення водіям їхніх посвідчень, згідно з рішенням суду, і перевірка правильності складання адмінматеріалів патрульними, і контроль за оплатою штрафів», – йдеться у дописі.

27.09.2020, 11:55  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X