Печеніжинська ОТГ отримала авто для медичної допомоги

11.07.2019, 10:29  |  Автор:   Власенко Власта

В рамках державної програми реформи первинної ланки медицини Печеніжинська ОТГ отримала нові автомобілі, пише West News.

Такі авто будуть обслуговувати сімейних лікарів.

Легковики “Reno Duster” придбані за субвенцію місцевим бюджетом для реалізації заходів щодо розвитку системи охорони здоров`я у сільській місцевості. Про це повідомляє АМУ.

Сільська медицина Коломийського району отримала 4 нових авто. Першою таку автівку отримала П’ядицька ОТГ, а до кінця року кількість медичних автомобілів зросте до 12.

До слова, в селах облаштовані нові сучасні амбулаторії, де мешканці отримуватимуть базовий пакет медичних послуг. Передбачено доступ до телемедицини та інших нових технологій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : У Франківську створюють макет міста.ФОТО

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X