WestNews.com.ua

Переговори принесли результат! Після кількох днів перекриття дорогу на Надвірнящині розблоковано

06.06.2020, 17:25  |  Автор:   Менів Андрій

Кілька днів тривала акція протесту жителів селі Пасічна Надвірнянського району з вимогами здійснити якнайшвидше ремонт дороги.

Численні зустрічі, наради, переговори, звернення дали результат – вчора, 5 червня, в результаті досягнення домовленостей, було підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між ОДА, мною як головою громади та учасниками мирної акції протесту.

«Спільно з учасниками акції досягнуто домовленостей про залучення додатково 15 млн. гривень на капітальний ремонт дороги Надвірна-Бистриця в межах с. Пасічна). Таким чином, на капітальний ремонт вказаної дороги буде передбачено 30 млн. грн. і в цьому велика заслуга усіх учасників мирної акції!!!», – повідомив в мережі Facebook голова Пасічнянської ОТГ Андрій Гунда.

«Надалі докладатиму всіх зусиль, щоб капітальний ремонт дороги було здійснено не лише в с. Пасічна, але і в межах всіх населених пунктів, що увійшли до складу Пасічнянської ОТГ!», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатський підприємець постане перед судом за привласнення коштів, які виділялись на ремонт школи

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X