Переможна серія: “Ураган” прагне здобути третю звитягу поспіль

У  четвер, 17 листопада в офісі НФК «Ураган», відбулася традиційна передматчева прес-конференція, на якій представники одного з лідерів Екстра-ліги окреслили свої найближчі завдання.

Зокрема, напередодні матчу із командою “Титан-Зоря” своїми очікуваннями ділилися головний тренер “Урагану” Іван Скіцко та гравець команди – Андрій Сімка, повідомляє журналіст WestNews.

img_6792

«Настрій в нас бойовий, адже ми перемогли у двох поєдинках поспіль. Перемоги тільки мотивують на подальші успіхи. Відчувається, що хлопці працюють ще з більшою відповідальністю. Але, як кажуть, поразки і перемоги потрібно швидко забувати і готуватися до наступних матчів. Тому зараз ми повністю сконцентровані на дуже важливому матчі проти «Титан-Зорі», який на нас чекає в суботу. Отже, готуємося», – розповів під час прес-конференції ветеран «Урагану» Андрій Сімка.

Натомість головний тренер «Урагану» Іван Скіцко відзначив, що з кожною грою все важче здобувати очки. «Кожен з нас усвідомлює важливість найближчого матчу, адже це наш прямий конкурент в боротьбі за найвищі місця. Але, хочу відзначити, що перед початком сезону серед фаворитів виділяли чотири команди – «Локомотив», «Енергію», «Продексім» та «Ураган». Але я не погоджуюся із цим рішенням, адже претендентами на медалі також є «Хіт» і «Титан-Зоря». – наголосив наставник «драконів».

img_6791

За його словами, визначальними у найближчій грі будуть підхід та самовіддача гравців «Урагану», а також, на думку тренера . «Потрібно надійно зіграти у захисті, адже суперник досвідчений, відтак, помилок просто може не пробачити», – наголошує Іван Скіцко.

Нагадаємо, що матч 9 туру Чемпіонату України з футзалу команда “Ураган” проведе у суботу, 19 листопада.  Початок гри о 15:00, манеж Коледжу фізичного виховання, вул. Мазепи, 142а.

img_6796

Читайте також: “Говерла” встановила рекорд на шляху до нагород “вишки”.

Загрузка...

Comments are closed.