WestNews.com.ua

Переможці з Франківська на фестивалі дитячої естрадної творчості «Зорепад»

12.06.2019, 14:29  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Нещодавно в Коломиї відбувся фестиваль дитячої естрадної творчості «Зорепад» за підтримки Коломийської районної ради та адміністрації, Коломийської міської ради та БФ «Покуття», пише West News.

Артисти Продюсерського центру «Star Team» гідно представили Івано-Франківськ на цьому фестивалі. Професійне журі високо оцінили артистизм та вокальні дані маленьких артистів і нагородили їх цінними подарунками.

Отож , лауреатами у своїй категорії стали – Софія Федорів, Дарина Луцька, Вікторія Туряниця, Ілля Левко та Вікторія Полянська. Почесні дипломи учасників фестивалю отримали – Вероніка Довга, Павло Палійчук, Дует “Паша+Даша”, Юлія Петришин, Юлія Івасів та Юлія Турчин.

Серед членів журі були: голова журі – заслужена артистка України Алла Кобилянська, заслужений артист України Михайло Попелюк, начальник відділу культури Коломийської районної державної адміністрації Людмила Федор та український композитор Володимир Домшинський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Маленька франківка закликає допомагати самотнім людям похилого віку. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X