WestNews.com.ua

Перерахунок голосів та позначки “Уточнений”: у трьох ДВК Франківської області виявлено проблеми

27.10.2020, 11:44  |  Автор:   Хромей Зоряна

В Івано-Франківській області на двох дільницях перераховуватимуть бюлетені – в Івано-Франківську та Надвірній. А у Коломиї три ДВК через виявленні недоліки складали протокол із позначкою «Уточнений».

Івано-Франківська міська ТВК прийняла бюлетені, протоколи та іншу виборчу документацію від усіх 125 дільничних виборчих комісій. Втім, у зв’язку із відсутністю кворуму та технічними проблемами у роботі системи «Вибори», процес розгляду протоколів ДВК розпочнеться пізніше. Також прийняли рішення про повторний підрахунок на двох ДВК, пише “Опора“.

Станом на 15:00 26 жовтня Коломийська територіально виборча комісія прийняла виборчу документацію у 15 ДВК із 40, де проводили вибори депутатів у Коломийську міську раду та міського голови. Три ДВК через виявленні недоліки складали протокол із позначкою «Уточнений».

Станом на 15:00  Косівська міська ТВК прийняла документацію із 20 дільниці із 21.

Калуська міська ТВК отримала документацію з усіх 44 ДВК. На одній із дільниць здійснюватимуть повторний підрахунок голосів, а на ще одній уточнюють протокол.

Надвірнянська міська ТВК отримала виборчі документи з 20 дільниць із 23. На двох ДВК будуть повторно перераховуватимуть бюлетені.

Відповідно до частини 1 статті 254  Виборчого кодексу, з моменту закінчення голосування територіальна виборча комісія розпочинає безперервне засідання, яке продовжується безперервно до встановлення підсумків голосування та результатів відповідних місцевих виборів.

Повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у відповідному виборчому окрузі з відповідних місцевих виборів здійснюється територіальною виборчою комісією після розгляду і прийняття протоколів та інших документів від усіх дільничних виборчих комісій. (частина 12 статті 254 Виборчого кодексу).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Священик з Коломийщини, якого церква відсторонила від богослужінь, пройшов в облраду

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X