WestNews.com.ua

Перша ліга U-19: «Прикарпаття» вдома розгромило «Гірник»

16.10.2020, 21:10  |  Автор:   Люся Грибик

В черговому турі Першої ліги U-19 юніори “Прикарпаття” каменя на камені не залишили від новояворівського “Гірника” – 10:0, тоді як “Ніка” в гостях мінімально поступилась хмельницькому “Поділлю” (0:1).

На стадіоні “Хет-Трик Арена” команда Сергія Пташника сповна “покуражилась” у грі проти “Гірника”, пише WestNews з посиланням на Sport.if.ua.

Ще у першому таймі франківці зробили більш ніж вагому заявку на підсумкову звитягу, забивши чотири сухі м’ячі зусиллями Дмитра Титова, Андрія Андрейчука, Юрія Радульського та Мирослава Лазаря. Після перерви прикарпатці й не думали збавляти оберти, тож накидали “повну торбу” голів, а фінальний свисток зафіксував перемогу господарів з непристойним рахунком 10:0. Додамо, що у складі переможців хет-триками відзначились Мирослав Лазар та Юрій Радульський.

14 жовтня. Перша ліга U-19, 6 тур:
“Прикарпаття” – “Гірник” Новояворівськ – 10:0 (4:0)
Голи:
Титов, 12, Андрейчук, 25, Ю. Радульський, 31, 79, 90, Лазар, 45, 48, 65, Феліпович, 50, пен, Дмитрук, 59.

Завдяки розгромній перемозі “Прикарпаття” очолило групу 1 Першої ліги U-19 – в активі команди дев’ять набраних очок. “Ніка” наразі йде шостою, здобувши три залікові пункти у чотирьох зіграних матчах.

Становище лідерів Першої ліги U-19 (група 1) після 6-го туру:
1. “Прикарпаття” – 9 очок / різниця м’ячів – 17:4 (4 матчі зіграно);
2. “Нива” Вінниця – 7 / 7:4 (3);
3. “Буковина” Чернівці – 6 / 7:2 (2);
..6. “Ніка” – 3 / 8:8 (4).

Свої наступні матчі представники Івано-Франківщини зіграють наступної середи, 21-го жовтня. “Прикарпаття” вирушить до Вінниці, де в матчі лідерів зустрінеться з вінницькою “Нивою”, тоді як “Ніка” вдома прийматиме чернівецьку “Буковину”.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.