WestNews.com.ua
22.08.2018, 9:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Перше вересня на носі: в Івано-Франківську досі немає підручників для перших і десятих класів. ВІДЕО

В Івано-Франківську досі немає підручників для перших і десятих класів. Про таку невтішну ситуацію повідомили у Департаменті освіти.

Старшокласники та першачки повинні навчатися за новими програмами тому посібники для них мають надійти від Міністерства освіти. Урядовці пообіцяли надіслати їх до початку навчального року, однак жодної книги немає.

“Учні йдуть у нову українську школу і будуть інші види діяльності нові ознайомлення і так далі. Бажано щоб до кінця вересня ці підручники були в класах. За кошти міського бюджету придбали та придбаємо ще підручники для учнів 4-х та 7-х класів. Найбільше проблеми  у нас з держбюджетом та Міністерством освіти, яке повинно нам постачати підручники”,  – зазначає очільник міського Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

За словами чиновників аби уникнути проблем перед початком навчального року доводиться вишуковувати гроші у міському бюджеті на потреби нової української школи з казни скерують 25 мільйонів гривень

Детальніше – у сюжеті 402 каналу. 

Нагадаємо, учні Івано-Франківська вчитимуться у школі за новими підручниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скоро школа: в Івано-Франківську 58 учнів отримали портфелики зі шкільним приладдям. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X