Перший обласний Молитовний сніданок: політики, громадські та релігійні діячі, бізнесмени поєднали молитву і трапезу. ФОТО

21.02.2019, 10:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, 20 лютого в обласному центрі Прикарпаття відбувається перший обласний Молитовний сніданок.

Непересічній захід зібрав в ресторані готелю «Надія» понад сотню впливових осіб Прикарпаття та України, серед яких депутати всіх рівнів, громадські і релігійні діячі, бізнесмени, тощо.

До слова, в Україні за останнє десятиріччя стало доброю традицією проведення щороку Національних молитовних сніданків. З 2011 року депутати-християни ініціюють Національні молитовні сніданки в Києві, які проходять за участі керівництва Держави, Парламенту, Уряду, народних депутатів України, членів парламентів країн Євросоюзу та США, представників дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій, органів місцевого самоврядування. Ініціатива проведення Молитовних сніданків підхоплена та ефективно впроваджується в більшості регіонів України.

З 2016 року розпочато практику проведення Молитовних сніданків в місті Івано-Франківську.

Розпочався сніданок із виступу українського струнного ансамблю при Івано-Франківській обласній філармонії «Quattro corde» під керівництвом Анжели Приходько.

Ведучими заходу виступили Оксана Савчук – секретар Івано-Франківської міської ради та Олег Шеремета – координатор молитовних сніданків Прикарпаття.

Присутні прослухали вітальне слово найвищого духовного чина заходу і разом прочитали молитву “Отче наш”.

Згодом молитви за військовослужбовців, перемогу і мир в Україні зачитали Андрій Луцький, Марія Савка, Юрій Мірошниченко та Надія Загурська.

Під час Молитовного сніданку для присутніх заспівав гурт “5-й океан” з атмосферною піснею “За живих і чужих”, присвячену Героям Небесної Сотні.

Із вітальними словами до учасників заходу також звернулися міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, депутати Верховної Ради України Анатолій Матвієнко, Оксана Білозір та Павло Унгурян.

Потужним і натхненим відався виступ президента організації “Глобальна мережа трансформації”, відомого спікера і тренера у сфері лідерства, пастора Марка Белайлса.

Окрім того, під час Молитовного сніданку Зіновій Шкутяк, Галина Михайлишин, Отець Роман Терлецький, Роман Соколик, а також меценат та підприємець Марія Шкрібляк зачитали Молитву за сиріт, сім’ї та благословення для України.

«Мені надзвичайно приємно в цьому залі бачити знайомі обличчя. Але тут я хочу зараз говорити не як депутат, а як християнин. Сьогодні світ вчить нас бути жорстокими, а Христос у своїх словах каже: Хочеш бути щасливим, будь лагідним. Сьогодні людство, людина шукає щастя в багатстві, а Ісус каже, що щастя в допомозі ближньому та милосерді. Суспільство і світ щоденно вчить нас бути першими, але Христос каже, що лідер той – хто останній. Тому я хочу кожному з вас побажати жити щасливим життям і шукати рецепти щастя», – наголосив під час виступу один з організаторів заходу Юрій Соловей.

Завершили Молитовний сніданок спільною молитвою за участю священнослужителів, а також піснею гурту “5-й океан” під назвою “Українська”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День пам`яті Героїв Небесної Сотні: на Вічевому майдані з`явилась мистецька барикада. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X