WestNews.com.ua
23.08.2018, 17:40  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Перший раз у перший клас: скільки коштує одягти майбутнього школяра Івано-Франківська. ВІДЕО

Ось-ось у школах Івано-Франківська пролунає перший дзвоник – схвильовані очі першачків, бантики, форма та різнокольорові портфелики…

Проте, за таким святом для першокласників ховається головний біль батьків. Адже, для хлопчиків потрібно придбати брюки, піджаки, сорочки, жилетки, для дівчаток – блузочки, спіднички, сарафанчики, сукні. А ще потрібне взуття, ранець, спортивний костюм плюс канцтовари. Кожна мама бажає, щоб її дитина була одягнена найкраще, але бажання не завжди співпадають з фінансовими можливостями. Варто зауважити, що цьогоріч, за словами продавців, “повна амуніція” для першокласника не стала значно дорожчою, ніж минулого року. 

За скільки можна одягти дитину в перший клас дізнавався WestNews:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День знань: коли у франківських школах пролунає Перший дзвоник. ГРАФІК

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X