03.12.2018, 8:17  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Перший трофей сезону: НФК “Ураган” виборов Кубок Ліги. ФОТО/ВІДЕО

Івано-Франківський “Ураган” став володарем престижного трофею Кубок Ліги, який після тривалої перерви розіграли найсильніші футзальні колективи України, інформує WestNews.

У фіналі Кубка Ліги на шанувальників футзалу чекало протистояння між переможцями груп А та Б – «Продексімом» та «Ураганом», які провели надзвичайно складні півфінальні поєдинки.

Підопічні Карлоса Барбози мінімально здолали «Енергію», натомість, команда Максима Павленка лише у серії пенальті виборола право грати у вирішальному поєдинку турніру, перегравши «АРПИ Запоріжжя».

Одним з ключових факторів у цій зустрічі став її початок. Вже до 6-ої хвилини, зусиллями Даниіла Абакшина та Романа Кордоби «дракони» вийшли вперед з результатом 2:0. Після перерви доволі швидко ще один гол у ворота херсонців забив Андрій Федюк.

Втім, «мельники» не знітилися, і на 27-ій хвилині Євген Ланко один м’яч відквитав. Ще за 5 хвилин свій шостий гол на турнірі забив Михайло Волянюк. Втім, перевести поєдинок бодай у додатковий час херсонцям не вдалося – 3:2.

Тож, за 2 місце «Продексім» заробив 100 000 гривень, а «Ураган» здобув головний приз змагань – сертифікат на 150 000 гривень.

«Ми найкращі! Кубок Ліги їде до Івано-Франківська! Вітаю НФК Ураган!», – написав на власній сторінці у мережі Facebook президент франківського клубу Олександр Бубен.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.