Петиція про Голодомор на сайті парламенту Німеччини: на збір підписів залишилось чотири дні

24.05.2019, 10:45  |  Автор:   Власенко Власта

На сайті парламенту Німеччини з’явилася петиція щодо визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Про це повідомляє “Європейська правда”, пише WestNews.

“Німецький Бундестаг, як і 23 уряди інших країн світу, має визначити, що Голодомор в Україні в 1932-1933 роках – це геноцид українського народу, спричинений радянським режимом під керівництвом Сталіна”, – йдеться у тексті петиції.

Для того, щоб німецькі депутати розглянули петицію, вона має зібрати 50 тисяч голосів. Підписати петицію можна до 27 травня.

Глава МЗС України Павло Клімкін закликав українців у Німеччині підтримати петицію.

“Наш з вами, друзі, моральний обов’язок перед мільйонами невинних жертв Голодомору бачу в тому, щоб у світі жила пам’ять про них, про трагедію українського народу. Світ має знати правду про криваві, людожерські злочини радянського режиму, щоб бути в змозі реагувати на сучасні прояви сталінізму, які плекає нинішня російська влада”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Процес підписання дуже простий. Все що Вам знадобиться це заповнити коротеньку форму та мати доступ до електронної пошти, на яку прийде лист із посиланням на підтвердження наміру підписати петицію.

Лінк на петицію тут.

Покрокову інструкцію з підписання петиції можна знайти тут.

Інструкція з візуалізацією тут.

Докладно про способи підписання тут.

Петиція зареєстрована на сайті Бундестагу під номером 89118. Збір підписів триватиме до 27.05.2019. Підписувати можуть всі охочі незалежно від країни проживання.

Як відомо, Голодомор 1932–1933 років – геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. Загальна кількість жертв Голодомору досі не підрахована, окремі історики говорять про цифри від 3 до 7 мільйонів осіб.

У листопаді 2006 року Верховна Рада визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу.

Актом геноциду Голодомор 1932–1933 років в Україні на міждержавному рівні визнають Україна, ще 15 держав-членів ООН і держава Ватикан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Петиція з вимогою відставки Зеленського набрала вже понад 24 тисячі голосів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X