Петиція проти будівництва церкви “на валах” зібрала необхідні 250 підписів

Кілька тижнів тому франківці у мережі почали висловлювати своє невдоволеня новим будівництвом в історичному центрі міста.

Мова йде про будівництво церкви на місці колишнього кафе “Казка”. Іванофранківці не розуміють, чому на “валах” не можна облаштувати громадський простір, натомість знову зводять чергову церкву, а міська влада спокійно за цим спостерігає.

Франківці навіть створили відповідну петицію до влади міста з вимогою розібратися в даній ситуації та заборонити будівництво церкви на місці колишнього кафе “Казка”.

“На території колишнього кафе “Казка” (на валах) розпочинається будівництво чергової церкви. Місцева влада розводить знову руками – нічого вже зробити не можна. Чому не враховується думка громади і не обговорюється таке питання. Скоро вже не буде місця зовсім для прогулянок з дітьми та відпочинку дітей, що мало б бути передбачено у всіх мікрорайонах міста, зокрема, у центральній частині, яка нафарширована як “шанхай”. Скільки ще церков потрібно місту?? Цікаво, скільки ж коштувало дане рішення у 2008 році??????? Створення нового громадського простору починається з будівництва церкви. Невже при великому бажанні потрапити в Європу не можемо вчитись у них?”, – йдеться у тексті петиції.

Наразі петиція уже набрала необхідну кількість голосів, її підтримало 253 особи. Наступне слово за владою Івано-Франківська.

Загрузка...

Comments are closed.