Петиція за визнання Голодомору геноцидом перевищила необхідні 50 тис голосів у Бундестазі

27.05.2019, 14:42  |  Автор:   Менів Андрій

Петиція на сайті Бундестагу, яка пропонує визнати геноцидом Голодомор 1932-1933 років, набрала необхідну кількість голосів.

В ніч на 27 травня лічильник тих, хто залишив свої дані на підтримку петиції, перевищив мінімум у 50 тисяч голосів. Станом на 7.40 27 травня лічильник показує 53 450 голосів, повідомляє WestNews із посиланням на айті Бундестагу.

Це означає, що петиція має бути розглянута парламентом і, не виключено, що Бундестаг розгляне питання про визнання Голодомору геноцидом.

Петицію мають право підтримувати також громадяни України.

Наприкінці квітня на сайті Бундестагу з’явилася петиція щодо визнання Голодомору геноцидом. У її тексті йдеться, що Бундестаг має визначити, що Голодомор 1932-1933 років – це геноцид українського народу, спричинений радянським режимом під керівництвом Йосипа Сталіна.

Нагадаємо, геноцидом Голодомор вже визнали 16 країн. Зокрема, Канада, Австралія, Португалія, Ватикан, Естонія, Литва, Латвія, Грузія, Польща, Угорщина, Еквадор, Колумбія, Мексика, Парагвай, Перу, США. Ще кілька країн, серед яких Італія, Іспанія, Бразилія, Чехія та інші, засудили Голодомор як злочинний акт проти людяності.

У резолюції Європарламенту від 2008 року Голодомор названо “жахливим злочином проти народу України та людяності”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Факти про Голодомор в Україні 1932-33 рр. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X