WestNews.com.ua

Петиція за збереження Супрун в МОЗ набрала необхідні 25 тисяч голосів

28.08.2019, 22:58  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Петиція проти звільнення Уляни Супрун з посади очільниці Міністерства охорони здоров’я набрала необхідні для розгляду президентом 25 тисяч підписів.

У петиції, яку було зареєстровано на сайті президента 5 червня, просять «залишити Уляну Супрун керівником МОЗ з командою та продовжити реалізацію стратегії реформування сфери охорони здоров’я».

На переконання автора петиції, команда Супрун почала безпрецедентні зміни в медицині, відмовившись від багаторічного підходу «лікування хвороб» на користь профілактики та превентивної медицини.

«Треба дозволити команді на чолі з Уляною Супрун продовжити трансформацію системи охорони здоров’я по затвердженим планам до моменту відчуття незворотності процесів. Це занадто важливо для нас та наших дітей», — йдеться в петиції.

Тепер петицію має розглянути президент України Володимир Зеленський.

Джерело: НВ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супрун обіцяє покарати тих, хто «саботував» міжнародний іспит з основ медицини.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X