Петро Порошенко прибув на дебати на НСК “Олімпійський”. ВІДЕО

14.04.2019, 14:19  |  Автор:   Власенко Власта

Кандидат у президенти, чинний глава держави Петро Порошенко прибув на дебати на НСК «Олімпійський», але спершу він виступив на сцені, яка споруджена біля стадіону.

Зазначимо, опонент Порошенка, кандидат у президенти Володимир Зеленський наразі не прибув на стадіон дебатувати з Порошенком, інформує WestNews з посиланням на Громадське.

«Я дуже сподіваюсь що тут буде пан Зеленський… Ви теж сподіваєтесь?… Я дуже сподіваюсь, що якщо він прийде, якщо для нього Україна є понад усе, десятки українців зможуть побачити відповіді на складні питання», — виголосив Порошенко.

Він анонсував, що після свого короткого виступу перейде на стадіон «Олімпійський», у спеціальному приміщенні, де буде чекати на Зеленського.

«Якщо він знову буде ховатись від людей, якщо він знову боїться, ми його будемо запрошувати кожен день на кожні ефіри, щоб уся країна бачила кого вона обирає на наступні 5 років», — додав глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Поговоріть нарешті з людьми”: Порошенко записав нове відео для Зеленського 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X