Під час новорічних свят грубих порушень громадського порядку на Прикарпатті не допущено. ВІДЕО

Під час масових заходів з відзначення новорічних свят ситуація в області перебувала під постійним контролем правоохоронців. Грубих порушень громадського порядку не допущено.

Про стан охорони публічного правопорядку, профілактику та кількість виявлених правопорушень під час новорічних масових заходів розповів заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Андрій Прусак та  начальник управління карного розшуку ГУ НП в області Роман Чекмарьов.

Водночас, у Івано-Франківську в новорічну ніч біля головної ялинки було близько п’яти тисяч людей. Про це повідомив заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Гаврилаш, пише ГК.

За його словами, на новий рік біля головної ялинки на Вічевому майдані було п’ять тисяч осіб. «В момент піку вся площа майже була забита, пройти було складно. Ми не пускали людей з алкогольними напоями, але вони розпивали їх збоку, а потім все одно проходили», – каже він.

Також Гаврилаш повідомив, що громадський порядок забезпечували 200 правоохоронців і не було зареєстровано жодного випадку хуліганства.

Читайте також: Чоловік-росіянин через ревнощі вдарив калушанку ножем у спину.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.