WestNews.com.ua

“Підійшли до точки неповернення”: еколог назвала справжню причину страшних паводків на Прикарпатті

01.07.2020, 12:18  |  Автор:   Менів Андрій

Справжніми причинами повеней на Прикарпатті стали кліматичні зміни і велика кількість опадів.

Про це повідомила виконавчий директор міжнародної неурядової  екологічної організації 350.org у країнах Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу Світлана Романко, передає Апостроф.

«Так, ліси поглинають вологу і справді стримують можливі паводки. Однак поки мова про нетипові явища: місячна норма опадів випала за три дні червня. Ліси, навіть якщо їх не вирубали б, усе одно не змогли б стримати таку кількість води, й паводок був неминучий», – сказала вона.

Вона додала, що спершу велика вода зруйнувала дамби на території Карпатського національного природного парку, де вирубки не проводилися. А проте головною причиною залишаються кліматичні зміни у світі.

«Людство швидко рухається до точки неповернення. Протягом року-двох відбудуться кліматичні зміни, яким раніше треба було років десять, сотні років. Це загострює також політичну, соціальну й економічну ситуації у багатьох країнах світу». – підсумувала експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті триває ліквідація наслідків стихії: що зроблено в районах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X