Підкорити небо: на Прикарпатті проведуть фестиваль парапланеризму

Незабаром на Прикарпатті відкриють сезон парапланеризму «Свято неба 2018», інформує WestNews.

18-19 травня будуть проводитись змагання з парапланеризму, а 20 – всі інші розважальні заходи. Місце проведення (с. Одаїв чи Ісаків) буде повідомлено пізніше, оскільки все залежатиме від погодних умов та напрямку вітру.

Слід зазначити, що організатори фестивалю «Свято неба – 2018» мають на меті привернути більшу увагу до таких видів відпочинку, які дають можливість всім охочим спробувати «підкорити небо». Бо головне – бажання та любов до висоти і неба, що манить щоразу більше людей.

До слова, як в Івано-Франківську міжнародний фестиваль ковалів відкривали.

Фестиваль традиційно включає: демонстрацію ковальської майстерності; ярмарок кованих речей та сувенірів, виготовлених ковалями України та зарубіжжя; майстер-класи з різних технік кування; виступи музичних колективів; виставку «Орнаментальне ковальство»; конференції.

Організатор свята Сергій Полуботько розповів, що цьогоріч учасники фестивалю спільно кували птахів, які згодом розмістять на троси. Вони висітимуть в повітрі та їх підсвітять у проході між вулицею Галицькою і Майданом Шептицького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжнародний фестиваль “Карпатський простір”: як це було. ВІДЕОСЮЖЕТ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.