“Підрядники не справляються із прибиранням снігу”, – мер Марцінків про стан прибирання території міста після снігопаду

13 лютого відбулася традиційна щотижнева нарада в міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про стан прибирання території міста після снігопаду, повідомляє WestNews.

«Минулого тижня до нашого міста повернулася зима, але ми бачили прогноз, тому хотіли системно підійти до підготовки. Було проведено оперативну нараду, щоб привести усі служби у повну готовність. Старалися зробити все можливо. Дякувати і критикували. Дорожню проїзду частину ми навчилися прибирати, не було нарікань. Щодо тротуарів, то в центрі міста ситуація була задовільна. Єдине питання – про окраїни та мікрорайони міста», – доповів директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

“А по тротуарах не вивчали досвід? Наприклад, Польщі?”, – запитав мер.

“В принципі закордоном посипають хімікатами”, – відповів Смушак.

“Дорогі розмерзлися, нормально їхати. А от тротуари… Я проїхався, погано прибирають. Наприклад, біля обласної дитячої лікарні, на Коновальця”, – відповів головний комунальник міста.

“Я вважаю, що підрядники не справляють із прибирання снігу”, – наголосив мер.

“Рівень перший ми пройшли, дороги посипати сіллю. Тепер треба на другий рівень заходити. Значить треба докупити МДК тракторів, щоб чистив міжбудинкові території”, – каже Марцінків.

“Нам ще треба вчитися. Є куди у нас працювати і заставляти”, – визнав Михайло Смушак

До слова, минулої суботи Муніципальна інспекція з благоустрою перевіряла, як підприємці чистили власну територію від снігу. Відтак, було складено 101 протокол.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знову йде похолодання: погода 13 лютого. КАРТА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.