WestNews.com.ua

Підсумки роботи Ради: ТОП-10 законопроектів, ухвалених цього тижня

16.11.2019, 16:00  |  Автор:   Менів Андрій

Верховна рада України 12-15 листопада ухвалила два важливих законопроекти: в першому читанні було схвалено відкриття ринку землі, а в другому – державний бюджет на 2020 рік. Всього за тиждень народні депутати проголосували 23 проєкти законів.

Аналітики «Слово і Діло» порахували підсумки роботи Ради за цей тиждень у цифрах.

Протягом тижня Верховна рада ухвалила 6 постанов. Серед них – постанова про створення ТСК для розслідування можливого порушення законодавства президентом Української асоціації футболу Андрієм Павелком при будівництві футбольних полів у 2017-2018 роках. Крім того, були ухвалені постанови про кошторис Верховної ради на 2020 рік та про проведення кількох парламентських слухань.

Із 23 законопроектів 14 були ухвалені за основу і 9 – в цілому. Зокрема, в цілому був проголосований держбюджет, «Про внесення змін до закону України «Про державні закупівлі» в зв’язку з відділенням діяльності з транспортування природного газу» та «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських коштів».

Відзначимо, з 4 до 15 листопада в парламенті зареєстрували 56 постанов і 85 законопроектів (з них 16 – альтернативні).

До слова, Депутати ВР зберегли акцизний збір на пальне для місцевих громад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рішення Верховної Ради: Державні землі повернули громадам, Держгеокадастр ліквідують

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X