WestNews.com.ua

#ПідсумкиДня: хабар поліцейському, будівництво човна-довбанки та замінування школи на Прикарпатті

13.03.2019, 22:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

WestNews підбиває підсумки і проводить огляд головних новин Івано-Франківська, Прикарпаття і України у середу, 13 березня.

В Івано-Франківській області станом на 1 січня 2019 року зареєстровано 204 території неблагополучних щодо Лайм-бореліозу.

В університеті відбулося нагородження учасниць конкурсу краси «Міс ІФНМУ 2019».

Неправомірну вигоду мешканець Надвірної пропонував слідчому за не притягнення його до кримінальної відповідальності.

Працівники Рожнятівського відділення поліції перевіряють інформацію щодо можливого порушення законів України «Про вибори Президента України».

У середу, 13 березня на лінію 102 надійшло повідомлення про замінування школи у селищі Солотвин, Богородчанського району. Однак повідомлення не підтвердилося.

Сьогодні, 13 березня, у Івано-Франківському міському суді відбулося слухання у справі Михайла Дерещука.

Як раніше повідомляв WestNews, на Прикарпатті замінували школу. На місце події одразу прибули слідчо-оперативна група, експерти-вибухотехніки, кінологи, рятувальники і медики.

Десятирічний син відомої співачки, яка родом з Івано-Франківська, Тіни Кароль наразі живе та навчається у Великій Британії.

Кожного року у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

Аварія сталася у вечірню пору 13 березня у с. Лоєва, що на Надвірнянщині.

За даними Державної служби статистики, інфляція у лютому 2019р. порівняно з попереднім місяцем в Україні  становила 0,5%, з початку року – 1,5%, в області – 0,6% та 1,7% відповідно.

13.03.2019, 22:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X