WestNews.com.ua

#ПідсумкиДня: телефонні шахраї, зникнення неповнолітнього та пожежа двох автівок на Прикарпатті

08.11.2018, 22:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

WestNews підбиває підсумки і проводить огляд головних новин Івано-Франківська, Прикарпаття і України у четвер, 8 листопада.

За минулу добу, 7 листопада, в Івано-Франківській області зареєстровано чотири пожежі.

Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області розшукує неповнолітнього мешканця с.Микитинці Івано-Франківської міської ради.

Проїзд по концесійним дорогах в Україні буде коштувати не дорожче 7 євроцентів за кілометр.

Нa стaціонaрні та мoбільні телефoни пiдприємців Дoлинського рaйону нaдходять телефoнні дзвiнки від невiдомих осiб. Вoни намaгаються шaхрайським шляхoм вимаaнювати грoші та предстaвляються кeрівництвом або iншими посaдовими особaми оргaнів ДФС в облaсті.

ГО “Молода Просвіта Прикарпаття” разом із Управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області презентували результати спільної роботи над формуванням локальних офісів Молодіжних Радників Поліцейських при училищах і коледжах міста.

За сприяння народного депутата України Олександра Шевченка для ЗШ № 15, що у мікрорайоні «Майзлі», закупили нові комплекти парт та комп’ютерну техніку.

У п’ятницю, 9 листопада, дружина Президента України Марина Порошенко відвідає Прикарпаття із робочим візитом.

Патрульна поліція Івано-Франківської області отримали виклик щодо ДТП: 37-літній велосипедист  повідомив, що на його наїхала маршрутка.

Біля будівництва готелю “Дністер” в Івано-Франківську ведеться доволі багато скандальних, суперечливих та не менш цікавих історій.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X