WestNews.com.ua

Підвищення тарифів на проїзд: частина маршрутів може зникнути в Івано-Франківську

06.11.2018, 9:21  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

6 листопада відбулася щотижнева оперативна нарада міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про моніторинг руху громадського транспорту, інформує WestNews.

«За минулий тиждень, 29 жовтня – 4 листопада, достатня кількість автобусів спостерігалася на маршрутах №21,22, 23, 25 27 і 28, 29, 30, 39, 48, 42 та 43. Натомість, недостатня кількість одиниць транспорту на маршрутах №26, 26а, 40, 41, 46. Окрім того, проводилася спільна робота із поліцією щодо перевірки деяких маршрутів. Треба робити ще. Без відома перевізників», – розповів Олег Ганчак – начальник управління транспорту та зв’язку.

«Є проблема, бачу у всіх містах підіймають тариф за проїзд. Але в нас може бути так, що в нас частина маршрутів може зникнути, ми не будемо мати перевізників. І це не тільки проблема Івано-Франківська. Хоча нагадати, що в Тернополі відбулося підвищення тарифу, Львів теж обговорює підняття до 9 грн. Це складне питання. Тут треба думати. З другого боку, ціна на тролейбус – 2 гривні – такої ціни ніде немає в України. Хоча б підняти на 1 гривню», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

«Ми надіємось, що 24 автобуси мали б надійти, до кінця листопада. Будемо закривати проблемні маршрути», – додав мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В поліції розповіли подробиці ДТП, в якій не розминулися маршрутка і вантажівка. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X