WestNews.com.ua

“Pixels on tour”: в Івано-Франківську відкрилася унікальна міжнародна фотовиставка

23.10.2019, 22:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Центр сучасного мистецтва міста Івано-Франківська 23 жовтня відкрилася виставка “Pixels on tour” (Пікселі на гастролях), створеної за підтримки Erasmus+ та Європейського Союзу.

Мова йде про перший результат міжнародного проекту, головна ціль якого полягає в документуванні впливу мистецьких проектів на покращення інклюзії в школах, пише WestNews.

До проекту були залучені учні від 6 до 18 років з Івано-Франківська, Гренобля (Франція), Павії (Італія), Альмади (Португалія) та Пщини (Польща). До складу груп входили як місцеві мешканці, так і діти, що приєднались до класів не так давно (діти мігрантів, ВПО та інші).

Кожна робота виставки є триптихом:

перше фото діти робили самостійно після рефлексії про те, що їх вражає\приваблює в місті, друге фото вони переосмислювали після курсу з фотомистецтва від професійних фотографів, а третє фото – робила країна-партнер за описом перших двох фотографій, але не бачачи їх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У центрі міста художники розмальовують електропідстанцію. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X