WestNews.com.ua

“Пластилін дав шміру”: у Франківську презентували фан-кліп на пісню Братів Гадюкіних “Бидло”. ВІДЕО

02.08.2020, 15:04  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Дня пам’яті лідера гурту “Брати Гадюкіни” – Сергія Кузьмінського, в столиці Прикарпаття презентували пластиліновий фан-кліп “Бидло”.

Зустріч відбулася 1 серпня в Підземному Переході «Ваґабундо», інформує WestNews.

«Слухаємо Гадів та дивимось свіженький, веселий кліп», – прокоментував свою нову роботу cкульптор-мультиплікатор Богдан Савлюк.

Додамо, що 3 серпня вважається Днем пам’яті Сергія Кузминського (Кузя; 1962–2009), українського музиканта, лідера легендарного гурту «Брати Гадюкіни», який на початку 1990-х був одним із символів української рок-музики.

Лауреат фестивалів: «Червона Рута», «Сирок», «Таврійські Ігри». Гурт «Брати Гадюкіни» відомий своїми піснями: «Ми – хлопці з Бандерштату», «Чуваки, всьо чотко», «Файне місто Тернопіль», «Дівчина з Коломиї», «Жовті стрічки» та ін.

Помер Кузьминський на 46 році життя після невиліковної хвороби. Похований на Личаківському цвинтарі у Львові,

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літературна чота (Воїни слова): у Івано-Франківську презентували нову колекцію Теплих Іграшок. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X