WestNews.com.ua

“Платити просто нічим”: франківський “Дім Сірка” просить небайдужих допомогти зібрати кошти на закупівлю корму для тварин

21.11.2020, 20:11  |  Автор:   Хромей Зоряна

В Івано-Франківську БО “Дім Сірка” вичерпала свої фінансові ресурси. Тож благодійна організація просить допомоги у небайдужих людей. Необхідно зібрати 23 тисячі на сухі та желейні корми для чотирилапих.

Про це написали волонтери на Фейсбук-сторінці БО  “Дім Сірка”.

“Шукаємо 230 людей, які пожертвують по 100 гривень. Запас коштів на їжу повністю вичерпаний. Сьогодні привезли сухі та желейні корми на суму 23 000 гривень. Платити просто нічим, а годувати 700 собак потрібно щодня! Постійного фінансування ми не маємо! Наші підопічні живуть тільки на Ваші внески.  І менші внески дуже вагомі. Їхні дні проходять в самотності у вольєрі, то ж допоможіть забезпечити для них хоча б сите життя. Якщо їм не доля колись бути домашніми”, – йдеться у дописі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X