WestNews.com.ua

Почесний ювілей! Івано-Франківсьому обласному радіо – 80 років

15.01.2020, 9:44  |  Автор:   Менів Андрій

30 хвилин щоденного мовлення, 10 працівників, невелике приміщення на вулиці Незалежності в Станіславі. Саме 15 січня 1940 року Станіславський радіокомітет почав трансляцію обласних радіопередач.

Починалось все із стислих новини, огляд обласної газети, окремі статті з газет, матеріали на громадсько-політичні теми, адже часу в ефірі було – усього півгодини. Далі — обласний комітет радіоінформації при виконкомі обласної ради депутатів трудящих (1944) вже мав більший колектив і більші можливості.

У 1963 році обласну редакцію радіомовлення перейменовано в Івано-Франківський обласний комітет з радіомовлення і телебачення Івано-Франківського обласного виконавчого комітету. В 1971 році на базі комітету були створені  редакції суспільно-політичних передач, «Прикарпатські новини» і кореспондентська мережа. Час мовлення збільшився до двох годин щодня.

У 2013 році телерадіокомпанія, крім проводового мовлення, отримала ФМ-частоту для цілодобового ефіру на території нашої області, а також прилеглих районів Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей. Того ж року з’явилась назва «Карпати».

25 грудня 2014 року ТБ «Карпати» вперше вийшло в телеефір у цифровій мережі Т2 — на 29 каналі по всій області. Сьогодні новини і програми компанії можуть дивитись також користувачі кабельних мереж «Discovery» та «Lanet» у Івано-Франківську, Коломиї, Калуші, Галичі, Бурштині та прилеглих населених пунктах.

З 2017 року є філією українського Суспільного мовлення — Національної суспільної телерадіокомпанії України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назад у минуле: культова FM-радіостанція Івано-Франківська святкує 24-річчя. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X