WestNews.com.ua

На Прикарпатті знайшли поховання військових часів Першої світової війни. ФОТО

02.09.2019, 8:52  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Під час експедиції КП “Пам’ять” в рамках проекту пошуку могил Першої світової війни при підтримці Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” знайдено локалізований цвинтар Першої світової війни в с. Верхній Майдан Надвірнянського району.

Військове кладовище займає частину цивільного, де активно відбуваються поховання. На могилах військових збереглись унікальні металічні хрести ще з часів війни.

Всього поховано 7 військових Австро-Угорської імперії. Серед них були два офіцери, які загинули неподалік самого цвинтаря, інших же привезли з-під гори Остра. Велике спасибі Людмилі Трачук за допомогу. В 1991 р. місцеві мешканці встановили тут дубовий хрест в пам’ять загиблих вояків, – повідомив Василь Тимків.

Світлина від Tumkiv Vasil.Світлина від Tumkiv Vasil.Світлина від Tumkiv Vasil.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Галицькому районі знайшли масове поховання жертв репресій

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X