WestNews.com.ua

Почуйте “SOS” гуцулів! Голова Верховинської райради анансував позачергову сесію та мирну акцію у столиці

12.07.2020, 17:49  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, верховинці зібралися пішою ходою на Київ з першочерговою вимогою до керівництва держави щодо збереження району.

Власне, такі наміри сьогодні, 12 липня, підтвердив голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк у власному дописі в мережі Facebook.

Відтак, 14 липня о 10.00 год в місті Києві на площі біля Верховної Ради України Верховинська районна рада спільно з громадськістю проведе виїзну сесію, на якій буде розглянуто питання щодо збереження Верховинського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці.

Цікаво, що Шкіндюк запросив на позачергову сесію Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля, Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова, усіх народних депутатів України, жителів міста Києва та України.

Верховинці проведуть у столиці мирну акцію, всі учасники будуть одягнуті у гуцульський стрій, гратимуть троїсті музики та трембіти.

«Закон говорить, що відстань від населених пунктів до адміністративного центру має бути не більше 60 км., а доїзд – до 60 хвилин. Як нам бути і жити, коли в разі ліквідації району і об’єднання з Косівським районом відстань для більшості жителів району становить від 60 до 100 км. через погані дорогі і які високо в горах взагалі відсутні, а доїзд до міста Косова від 2 до 5 годин У нас дисперсна (розкидана) форма поселення.

Чому нас не чують!? Чому хочуть знищити гуцульський субетнос!? Хто перед собою поставив таке руйнівне завдання!?

Ми за реформи, але реформи для людей! Ми вижили під час окупації Австро-Угорської імперії, Польської, Німецької, Московської, чому нас зараз хочуть знищити!? Почуйте “SOS” гуцулів Верховинщини! Врятуйте і підтримайте нас. Хай Господь Бог дасть розум і мудрість усім нам!», – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Відстоїмо район!”: верховинці зібралися пішою ходою на Київ. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X