WestNews.com.ua

Подолання наслідків повеней на Франівщині: уряд проситиме Верховну Раду виділити додаткові 2 млрд грн

03.07.2020, 12:22  |  Автор:   Менів Андрій

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль завив, що уряд проситиме Верховну Раду підтримати зміни до закону про державний бюджет у частині внесення додаткових 2 млрд грн для ліквідації наслідків стихії у західних областях.

Про це сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на годині запитань до уряду у Верховній Раді, передає Еспресо.TV.

“Cтосовно ситуації на Івано-Франківщині та тих областях, де відбулось стихійне лихо у минулі тижні. Я вже наголошував сьогодні, попередньо урядом було виділено авансова сума у розмірі 754 млн грн. Ми розуміємо, що її недостатньо. Сьогодні, за попередніми розрахунками, є потреба ще в двох мільярдах гривень для подолання цих наслідків і усунення тих пошкоджень, які спричинила стихія”, – сказав Шмигаль, відповідаючи на запитання народного депутата Миколи Княжицького стосовно  ліквідації наслідків повені на Івано-Франківщині.

Він зазначив, що уряд проситиме парламент підтримати зміни до закону про державний бюджет у частині внесення додаткових 2 млрд грн у резервний фонд, для ремонту доріг, мостів та берегоукріплень, а також для відшкодування коштів людям, які втратили своє житло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті вода відступила від усіх населених пунктів, однак до семи сіл досі не їздить транспорт

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X