WestNews.com.ua
04.10.2018, 13:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Поліклініки Івано-Франківська об’єдналися в єдиний медичний простір

П’ять дорослих поліклінік Івано-Франківська та дитяча на Тичини тепер діють у межах центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги.

Всі ці медзаклади є структурними підрозділами та мають своїх керівників. Вони вирішуватимуть адміністративні та господарські питання, а кадрові та фінанасові тепер покладені виключно на центр.

Обіцяють, що для пацієнтів будуть створені однакові умови, незалежно від того в якій поліклініці вони обслуговуються, інформує WestNews.

“Кожен заклад працював у своєму режимі. Вони всі були орієнтовані на якусь діяльність: хтось на терапевничну, хтось на вузьку, хтось на діагностичну. Жителі самі це спровокували, бо є скарги “Чому у тому закладі я можу таку медичну допомогу отримати, а в мій родич, який обслуговується в іншій поліклініці, не може?” Це довгий процес, ми над цим плідно парцюємо”, – каже в.о. директора КПН “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” Ольга Савчук.

Процес реорганізації доволі складий і тривалий. Найважче – медичним працівникам, адже їм доводиться виходити із зони комформу.

Детальніше – у сюжеті каналу 402.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головний медик міста розповіла, чи популярна нова система у франківських поліклініках

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X