WestNews.com.ua

Поліцейські, які знущалися над підлітками в Івано-Франківську, не визнають своєї провини. ВІДЕО

05.06.2020, 21:30  |  Автор:   Менів Андрій

Скандал у поліції Івано-Франківська. Батьки  підлітка оприлюднили запис розмови копів з двома затриманими хлопцями. Під час складання протоколу у відділі поліції юнаків.

У Івано-Франківську звільнили копів, які лайкою і погрозами залякували підлітків у відділку
нецензурно лаяли, роздягали, насміхалися та погрожували. І як твердять затримані, били. Службове розслідування правоохоронці уже провели.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Один із затриманих  зміг непомітно увімкнути диктофон на телефоні. І записав пів години суміші лайки, приниження та погроз. Поліцейські демонструють цілковиту безкарність.

У міськвідділі два юнаки опинилися за бійку. На думку поліцейських, вони порушували громадський спокій. Хоча самі затримані запевняли: вони товариші й просто чубилися. З аудіозапису чути –  копи хлопців й слухати не хотіли. Хоча один із них – неповнолітній, ювенальну превенцію та батьків викликали лише добряче познущавшись: зняли відбитки пальців, фотографували, як злочинців, примусили роздягнутися, щоб показати всі тату.

Згодом батькові неповнолітній розкаже: вимагаючи показати татуювання, поліцейський його вдарив. Стусана отримав і друг.

“Коли ми прийшли, це вже був заповнений певний бланк і давали йому на підпис. Те, що мене вразило – не дочекалися, поки прийдуть батьки. Добивалися, щоб він підписував”, – розповідає батько хлопця Владислав Сукенник.

А вдома батьки почули, що відбувалося у відділі, поки їх не було. Тож вирішили надати справі розголосу.

У ході службового розслідування поліцейські, вини своєї не визнали – мовляв, хлопці їх спровокували. Від свідчень відмовилися. Їх вже звільнили. Окрім того, понизили в посаді чергового та 2 його помічників, які мовчки за усім спостерігали. На керівника управління превентивної діяльності чекає догана.

“Ми не бачимо провокації зі сторони хлопців. Ці статті, за якими вчинене правопорушення не мали працівники права вчинювати такі дії: ні відкатування особи, взяття відбитків пальців, ні фотографування”, – каже в.о. заступника начальника ГУ НП в Івано-Франківській області Остап Білейчук.

Результати службового розслідування поліція передасть у ДБР. А на юнаків таки чекає суд – на неповнолітнього склали адмінпротокол за дрібне хуліганство, а на його друга – за розпивання алкоголю у громадському місці.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X