WestNews.com.ua

Поліцейських Івано-Франківщини перевели на посилений варіант несення служби

15.07.2019, 19:21  |  Автор:   Власенко Власта

Від сьогодні, 15 липня, правоохоронці Івано-Франківщини нестимуть службу у посиленому режимі, пише West News. 

В такому режимі правоохоронці працюватимуть до 28 липня. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Для цього свою роботу розпочне ситуаційний центр оперативного управління нарядами поліції та моніторингу ситуації на місцях.

Щоб не допустити порушень законодавства, під час парламентських виборів в області працюватиме 3500 правоохоронців. Йдеться як про поліцейських на дільницях, так і на робочих місцях. Правоохоронці закликають жителів Прикарпаття не порушувати виборче законодавство під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок, адже за це передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність.

До слова, від початку агітаційної кампанії щодо парламентських виборів підрозділами поліції зареєстровано 85 повідомлення щодо виборчого процесу. Відкрито одне кримінальне провадження, 67 повідомлень розглянуті відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Зазначимо, за результатами перевірки поліцейські склали 79 протоколів за статтею 212- 10, 13, 14 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За 18-ма матеріалами проводяться перевірки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : Митниця Івано-Франківська порушила 109 адмінсправ на суму більше 2,5 млн гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X