WestNews.com.ua

Поліцейський собака розшукав злодія, взявши слід від крамниці до помешкання зловмисника. ВІДЕО

23.02.2020, 13:16  |  Автор:   Порепа Петро

Тісний зв’язок між людиною і собакою, і не лише на професійному ґрунті. Поліцейський-кінолог Роман Кулик зі своєю улюбленицею Бастою напарники і вірні друзі. Служать і захищають прикарпатців на базі кінологічного центру прикарпатської поліції.

Роман Кулик впевнений, що кінологом стають за покликом душі. Тому одразу після служби в армії попросився на роботу в кінологічний центр. Чоловік успішно пройшов відбір. Уже другий рік працює з собакою Бастою, яка спеціалізується на пошуках зниклих людей. Кінолог не приховує, що між ними – міцний зв’язок:

«Я не можу на роботі проявляти хвилювання, бо Баста все відчуває і перестає працювати. У неї складний характер і дещо примхливий, але вона прагне до лідерства, а це в роботі неабиякий плюс», – розповідає Роман Кулик.

Баста – справжній професіонал.  Розшукала не одну людину, яка потрапила в халепу. А минулого року собака відзначилася особливо: у сильний мороз привела до дівчини, яка уже ледь-ледь говорила.

Про це йдеться у відеоматеріалі пресслужби Поліції Івано-Франківської області

Один без одного ніяк: історія кінолога Романа Кулика і його чотирилапої напарниці Басти

Один без одного ніяк: історія кінолога Романа Кулика👮‍♂️ і його чотирилапої напарниці Басти 🐕Сьогодні розповімо про справжній командний дух – кінолога Романа Кулика і чотирилапу напарницю Басту. Ці двоє один без одного ніяк. Адже вони не просто напарники, а ще й віддані друзі. Служать і захищають прикарпатців на базі кінологічного центру прикарпатської поліції.🐕Роман Кулик впевнений, що кінологом стають за покликом душі. Тому одразу після служби в армії попросився на роботу в кінологічний центр. Чоловік успішно пройшов відбір. Уже другий рік працює з собакою Бастою, яка спеціалізується на пошуках зниклих людей. Кінолог не приховує, що між ними – міцний зв'язок:«Я не можу на роботі проявляти хвилювання, бо Баста все відчуває і перестає працювати. У неї складний характер і дещо примхливий, але вона прагне до лідерства, а це в роботі неабиякий плюс».Та й заслуги у Басти чималі – розшукала не одну людину, яка потрапила в халепу. А минулого року собака відзначилася особливо: у сильний мороз привела до дівчини, яка уже ледь-ледь говорила.Про будні кінолога і Басти більше у відеосюжеті:

Опубліковано Поліція Івано-Франківської області Субота, 22 лютого 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПравоохоронці встановили місце перебування 38-річного Чорнія Юрія Ярославовича, мешканця обласного центру

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X