WestNews.com.ua

Поліція допомагатиме лікарям примусово госпіталізовувати інфікованих коронавірусом

25.03.2020, 19:48  |  Автор:   Менів Андрій

У разі необхідності та за рішенням головного санлікаря поліція забезпечить примусову госпіталізацію інфікованих новим коронавірусом COVID-19 громадян, які відмовлятимуться від лікування.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і уточнив, що рішення про примусову госпіталізацію було ухвалене під час засідання Комісії з надзвичайних ситуацій, пише ТСН.

“Сьогодні Кабмін прийняв постанову, відповідно до якої, за рішенням головного санітарного лікаря поліція забезпечить примусову госпіталізацію людини з діагнозом коронавірус. Останніми днями були декілька випадків, коли людина отримувала позитивний результат і втікала з лікарні, поліцейські були змушені його шукати. Також були випадки, коли люди відмовлялися від госпіталізації. Режим НС не зупиняє конституційні права громадян, але накладає певні обмеження”, – пояснив Аваков.

Кабмін також подовжив дію карантину до 24 квітня та ввів режим надзвичайної ситуації на всій території України.

“Надзвичайна ситуація демонструє нам, що ми маємо швидке розповсюдження вірусу в усій країні. Я хочу подякувати всім, хто дотримується карантину, – це основне, що нас рятує. Наразі ми маємо динаміку, яка дозволяє тримати ситуацію під контролем. Головне – щоб ця динаміка зберіглася. Режим надзвичайної ситуації забороняє масові пересування вулицями, зібрання великих груп людей, громадяни зобов’язані носити маски”, – зазначив Аваков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На самоізоляції перебувають 38 прикарпаців, які були в контакті з хворими на коронавірус

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X